Poniedziałek, 2018-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

Jesteś tutaj: Start / Konkursy / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

• Uczennice naszej szkoły wzięły udział w XI Powiatowym Konkursie dla Uczniów na Prezentację Multimedialną „Wszystko o bibliotece”. Został on zorganizowany przez Sekcję Bibliotekarską ZNP, a podsumowany 16 X 2017 r. podczas XIV Regionalnego Forum Bibliotekarzy w Częstochowie.

III miejsce ex aequo Katarzyna Kozik i Jagoda Marchewka, uczennice klasy Vb SP 35, prezentacje wykonane pod opieką pań: Iwony Wójcik i  Danuty Ślęzak.

• Katarzyna Kozik, uczennica klasy Vb SP 35 zajęła I miejsce w konkursie na recenzję wybranej książki w kategorii wiekowej od lat 7 do 13, ogłoszonym      14 X 2017 r. w ramach obchodów Jubileuszu 100-lecia Biblioteki Publicznej im. dr W. Biegańskiego w Częstochowie.

Opiekunami były p. Iwona Wójcik i p. Danuta Ślęzak.