Przedstawienie i konkurs dotyczący jesieni

W dniu 21.11.2017 r. o godzinie 11 na małej sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie pod tytułem Jesień, jesień, jesień kolorowa”. Zostało ono przygotowane przez panią Justynę Łabencką- Mitek i klasę 2a oraz panią Małgorzatę Prokop (uczniowie klasy 4-6).

Najpierw swój program zaprezentowała klasa 2a, potem uczniowie klas 4-6 recytowali wiersze. Występom towarzyszył chór pod kierunkiem pana Zielińskiego. Klasa 2a zaprezentowała taniec do jesiennej piosenki.

Na koniec nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla klas 1-3 pod tytułem ,,Jesień złota, mokra, kolorowa”, który został zorganizowany przez panią Zielińską, panią Prokop i pana Zielińskiego. Została zaprezentowana galeria prac uczniowskich. Nagrody i wyróżnienia wręczała pani Prokop. Dzieci były bardzo zadowolone z nagród i wyróżnień. Również występ był bardzo ciekawy i podobał się wszystkim.

Maja Wilczek 5a