Kalendarium

Sobota, 2020-07-11

Imieniny: Benedykta, Kariny

Statystyki

  • Odwiedziny: 98833
  • Do końca roku: 173 dni
  • Do wakacji: -15 dni
Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

Artykuły

Nauczyciele

2015-05-29
  1. Adamczuk Małgorzata - wychowawca świetlicy szkolnej, zaj.rewalidacyjne
  2. Bardzińska Katarzyna - dyrektor szkoły, matematyka 
  3. Bocheński Dawid - plastyka, technika, wychowawca kl. VIIc, zaj. rewalidacyjne
  4. Ceglarek Renata - wychowawca kl Va, wych. fizyczne, zaj. rewalidacyjne
  5. Dela Miroslawa - wychowawca kl IIIa, edukacja wczesnoszkolna
  6. Dudek Wojciech - nauczyciel wspomagający
  7. Dziwińska Anna - język polski, wychowawca kl VIa, zaj. rewalidacyjne
  8. Góral Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl IIb
  9. Gryglewska Anna - język angielski
  10. Grzybek Joanna - wychowanie fizyczne, wychowawca kl VIb
  11. Jaśkiewicz Małgorzata - pedagog szkolny, terapia pedagogiczna
  12. Kalisz Ewa - nauczyciel wspomagający, wychowawca świetlicy szkolnej
  13. Kamińska Ewa - dyrektor szkoły
  14. Karbowska Zuzanna - język polski
  15. Kardas Paweł - religia
  16. Klekowska Monika - wychowawca kl IIIb, edukacja wczesnoszkolna
  17. Klekowski Tomasz - pedagog szkolny, wychowawca kl VIIb, informatyka
  18. Koszek Wlodzimierz - wychowanie fizyczne
  19. Kron - Sobczak Magdalena - wychowawca kl Ib, edukacja wczesnoszkolna
  20. Krysztofowicz Kamila - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa
  21. Kucharska Dorota - biblioteka szkolna
  22. Kulig Sebastian - język polski, informatyka, biblioteka
  23. Kurzacz Aleksandra - wychowawca kl.VIIIb, matematyka
  24. Malinka Jolanta - język polski, zaj. rewalidacyjne, wychowawca klasy VIIIa
  25. Marcisz Renata - nauczyciel wspomagający, zaj. rewalidacyjne
  26. Marzec Oliwia - świetlica szkolna
  27. Masłoń Dorota - przyroda, geografia, wychowawca klasy VIc
  28. Matusiak Milena - świetlica szkolna, terapia pedagogiczna
  29. Pasiuk Katarzyna - fizyka, matematyka
  30. Pędziwiatr Anna - oddział przedszkolny
  31. Podlas Aneta - historia, WDŻ
  32. Rataj Halina - historia, 
  33. Sakowski Łukasz - religia
  34. Sell Katarzyna - matematyka
  35. Sosińska Aneta - chemia, zaj.rewalidacyjne
  36. Sosna Anna - język angielski, wychowawca kl VIIa
  37. Ślęzak Danuta - język polski,informatyka, wychowawca kl.IVa
  38. Tupaj Małgorzata - nauczyciel wspomagający
  39. Wewiór - Wiśniewska Anna - nauczyciel wspomagający, logopeda
  40. Wiśniewska Beata - wychowawca kl Vb, plastyka, zajęcia artystyczne 
  41. Wojciechowska Anna - nauczyciel wspomagający,podagogika specjalna 
  42. Zarębska Kobierska Joanna - język niemiecki, zajęcia rewalidacyjne
  43. Zielińska Agnieszka - biologia, zajęcia rewalidacyjne
  44. Zieliński Zbigniew - muzyka, wychowawca świetlicy szkolnej, zajęcia artystyczne
  45. Ziębacz Renata - wychowawca kl Ia, logopedia, edukacja wczesnoszkolna

                                                       Pracownicy Niepedagogiczni

  1. Baryła Krystyna
  2. Bekus Grażyna
  3. Chabrowska Anita
  4. Imiołek Tomasz
  5. Kilan Kamila
  6. Kołodziej Marzena
  7. Kowalczyk Jolanta
  8. Kowalczyk Sabina
  9. Kusińska Małgorzata
  10. Olczyk Artur
  11. Olczyk Sylwia
  12. Piątkowski Ryszard
  13. Piwowarczyk Małgorzata
  14. Rosiak Milena
  15. Samin Iwona
  16. Stanik Małgorzata
  17. Zakrzewski Jan
Czytaj więcej o: Nauczyciele