Poniedziałek, 2018-05-28

Imieniny: Augustyna, Ingi

"Pasowanie" klas I na czytelnika biblioteki szkolnej."

W dniu 9 maja 2016 r. odbyło się "Pasowanie" klas I na czytelnika biblioteki szkolnej."

Impreza, na którą były zaproszone dzieci z oddziałów I-III, połączona była z ogłoszeniem konkursu ,,Duszek szkolny".

Koło teatralne pod kierunkiem p. M. Prokop przygotowało przedstawienie do bajek napisanych przez klasy starsze. Pani Agnieszka Zielińska przedstawiła prace rysunkowe i wręczyła dyplomy i maskotki uczniom za wyróżnione prace o tym samym tytule.

Natomiast p. Maryla Garnczarek po przysiędze klas I, że będą szanować książki, pogratulowała wszystkim pierwszakom i wręczyła na ręce wychowawców okolicznościowe dyplomy.

Wszyscy uczniowie zostali poczęstowani cukierkami .

Na zakończenie imprezy, aktorzy zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi oklaskami, bo uroczystość bardzo się wszystkim podobała.

Maria Garnczarek