Kalendarium

Czwartek, 2018-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Statystyki

  • Odwiedziny: 14652
  • Do końca roku: 312 dni
  • Do wakacji: 120 dni
Jesteś tutaj: Start / Kadra / Nauczyciele

Nauczyciele

1. Adamczuk Małgorzata - matematyka

2. Bardzińska Katarzyna - matematyka

3. Bocheński Dawid - plastyka, zajęcia techniczne, rewalidacja, wychowawca klasy Vc

4. Ceglarek Renata - wychowanie fizyczne

5. Ciupińska Kamila - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

6. Dela Miroslawa - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ia

7. Drogowska Małorzata - informatyka, chemia, wychowawca świetlicy szkolnej, wychowawca klasy IIIa gimnazjum

8. Dudek Wojciech - nauczyciel wspomagający, poradnictwo zawodowe

9. Dziwińska Anna - język polski, wychowawca klasy IVa

10. Garczarek Maria - biblioteka

11. Góral Jolanta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIb

12. Grzybek Joanna - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy IVb

13. Jaśkiewicz Małgorzata - terapia pedagogiczna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, wychowawca świetlicy szkolnej

14. Kamińska Ewa - edukacja wczesnoszkolna

15. Kardas Paweł - religia

16. Klekowska Monika - rewalidacja, pedagog szkolny, etyka

17. Klekowski Tomasz - zajęcia komputerowe, informatyka, pedagog, wychowawca klasy Vb

18. Kobierska - Zarębska Joanna - język niemiecki, wychowawca świetlicy szkolnej, rewalidacja

19. Koszek Wlodzimierz - wychowanie fizyczne

20. Kron - Sobczak Magdalena - przyroda, rewalidacja, wychowawca klasy IVc

21. Krysztofowicz Kamila - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIa

22. Kulig Sebastian - język polski, informatyka, wychowawca klasy VIIc

23. Kutrzyk Monika - pedagog

24. Łabencka - Mitek Justyna - edukscja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIa

25. Majchrzak Agnieszka - język angielski

26. Malinka Jolanta - język polski, etyka, wychowawca klasy IIIb gimnazjum

27. Marcisz Renata - geografia, rewalidacja, wychowawca świetlicy szkolnej

28. Marzec Oliwia - nauczyciel wspomagający

29. Masłoń Dorota - przyroda, geografia, wychowawca klasy VIIb

30. Pasiuk Katarzyna - fizyka, matematyka, informatyka, wychowawca świetlicy szkolnej

31. Pędziwiatr Anna - edukacja przedszkolna, wychowawca klasy 0a

32. Pióro Henryka - język polski, wychowawca świetlicy szkolnej, wychowawca klasy VIa

33. Podlas Aneta - historia, WOS, WDŻ, wychowawca świetlicy szkolnej, wychowawca klasy IIa gimnazjum

34. Prokop Malgorzata - świetlica szkolna

35. Rataj Halina - historia, WDŻ

36. Rembielak Danuta - matematyka, wychowawca klasy VIb

37. Sell Katarzyna - matematyka, wychowawca klasy VIIa

38. Sosna Anna - język angielski, wychowawca klasy Va

39. Stachura Zofia - język angielski

40. Suchanek Malgorzata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy Ib

41. Ślęzak Danuta - język polski, zajęcia komputerowe, wychowawca świetlicy szkolnej

42. Tupaj Małgorzata - religia

43. Wewiór - Wiśniewska Anna - nauczyciel wspomagający, logopeda

44. Wiśniewska Beata - zajęcia artystyczne, wychowawca świetlicy szkolnej

45. Wojciechowska Anna - rewalidacja

46. Wójcik Iwona - biblioteka, wychowawca świetlicy szkolnej

47. Zielińska Agnieszka - rewalidacja, biologia

48. Zieliński Zbigniew - muzyka, wychowawca świetlicy szkolnej

49. Ziębacz Renata - logopeda