Poniedziałek, 2020-11-30

Imieniny: Andrzeja, Maury

Jesteś tutaj: Start / Galeria / Dzień Sportu

Dzień Sportu

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Organizatorami byli: pan Włodzimierz Koszek i pani Joanna Grzybek.

Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Katarzyna Bardzińska, życząc wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy. Przypomniała o zasadach fair play.

Zawody były podzielone na konkurencje sportowo – rekreacyjne (rywalizacja drużynowa w pionach klas A kontra B). potem odbyły się rywalizacje gier zespołowych: klasy IV – turniej dwóch ogni, klasy V – turniej ringo, klasy VI – VII reprezentacja szkoły SP 35 kontra reprezentacja gimnazjum w piłce nożnej. Rywalizację uświetnił mecz piłki koszykowej pomiędzy trzecimi klasami gimnazjum.

Wszystkie konkurencje były bardzo ciekawe, jednak najwięcej emocji i śmiechu dostarczyły: bieg parami z piłką pomiędzy zawodnikami, przeciąganie liny, przebijanie balonów.

Zawodnicy obu pionów – przy olbrzymim dopingu publiczności -  walczyli do końca, jednak nieco lepsi w sportowej rywalizacji okazali się uczniowie z klas B.

W turnieju dwóch ogni, nie rozstrzygnięto zwycięzców – wszystkie klasy czwarte zajęły pierwsze miejsce.