Ozdoby wielkanocne z odpadów

Uczniowie z naszej szkoły przygotowali pod opieką p. Ewy Kalisz i p. Malgorzaty Jaśkiewicz prace na konkurs „Ozdoby wielkanocne z odpadów”. Konkurs został zorganizowany przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne z siedzibą w Sobuczynie w ramach projektu Czysta Częstochowa- segregacja to styl życia” współfinansowanego przez WojewódzkiFundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Konkurs objęty został patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

Z naszej szkoły prace konkursowe przygotowali:

Natasza Bąkiewicz kl. 2a

Marcel Zawada kl.2a

Adrian Makles kl.2a

Julia Noga kl.2a

Patryk Gieczewski kl.2a

Judyta Iwanowska kl.3a

Julia Kołdoń kl.4c

Sztender Nicola kl.4c

Salomea Kierpacz kl.4c

Michalina Ujma kl.5a

Kristina Rafaelowa kl.5b

Barbie Kierpacz kl.5b

Oliwia Grzywacz-Stępień kl.5a

Dominik Wąsala kl.6a

Nasi uczniowie nie zajęli nagrodzonych miejsc, jednak każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i mini-kosz do segregacji śmieci,wszystkie prace pokazane zostały na wystawie pokonkursowej w Sali Sesyjnej UM zaś szkoła otrzymała podziękowanie za aktywny udział w konkursie.

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 22 marca 2018 roku, na które zostaliśmy zaproszeni. Na Konkurs przysłano 269 prac w tym 196 prac ze szkół podstawowych i 73 prace wykonane zostały przez przedszkolaków.