Apel z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2017 roku na pierwszym piętrze odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości. Chór pod kierunkiem pana Zbigniewa Zielińskiego zaśpiewał pieśni patriotyczne: Rotę, Wojenko wojenko, Pierwszą Brygadę, Przybyli ułani.

Zbiór informacji na temat dnia niepodległości oraz wiadomości o ważnych postaciach historycznych i między innymi o Marszałku Józefie Piłsudskim zaprezentowali uczniowie klasy 6b: Dominik Romanek, Mateusz Piasecki i Jakub Pietruszka. Zostali przygotowani przez pana Sebastiana Kuliga.

Następnie głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Bardzińska. Podziękowała za przygotowanie apelu, poinformowała , że następnego dnia uczniowie mogą wybrać się z rodzicami na uroczystości miejskie.

PRZYGOTOWAŁY:

Jagoda Marchewka 5b