Kalendarium

Środa, 2018-11-21

Imieniny: Janusza, Marii

Statystyki

  • Odwiedziny: 26987
  • Do końca roku: 40 dni
  • Do wakacji: 212 dni

Wyniki I Powiatowego Konkursu Origami ,, Wiosna tuż, tuż”

Wyniki I Powiatowego Konkursu Origami

,, Wiosna tuż, tuż”

Wyniki I Powiatowego Konkursu Origami

,, Wiosna tuż, tuż”

 

Kategoria origami płaskie

Oddziały przedszkolne:

I miejsce

Maja Bąk – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

II miejsce

Oskar Łąpierz – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

III miejsce

Wioletta Derda - Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

Marika Mioduszewska - Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

Wyróżnienia:

Wiktoria Kowalczuk- Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

Nicola Pluta – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Urszula Mszyca – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 12 w Częstochowie

Daria Pierzyna – Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Maria Krupińska – Miejskie Przedszkole Nr 27 w Częstochowie

Paulina Wojnowska – Miejskie Przedszkole Nr 27 w Częstochowie

Klasy I

I miejsce

Jakub Woldan­ kl.Ia – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 53 w Częstochowie

II miejsce

Anna Bęben kl.Ia – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

III miejsce

Oliwia Kuta- Łebek kl.Ia – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 53 w Częstochowie

Wyróżnienia:

Justyna Jakubczak kl.Ia – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Oskar Łopaciński kl.Ia – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Julia Bryza kl.Ia – Szkoła Podstawowa Nr 31 w Częstochowie

Klasy II

I miejsce

Julia Niedzielska kl.IIc – Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Cyprian Makowski kl.IIb – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

II miejsce

Matylda Kolbe kl.IIc – Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie

III miejsce

Maja Kutynia kl.IIc – Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Oliwia Rosiak kl.IIb c– Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Wyróżnienia:

Nikola Kazimierczak kl.IIb – Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Patrycja Kubik – Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jerzego Dudy Gracza w Częstochowie

Amelia Adamczyk kl.IIb – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Kornelia Polańska kl.IIa Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Małego Powstańca w Częstochowie

Maja Filimon kl.IIc –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Klasy III

I miejsce

Wiktoria Marciniak kl.IIIa –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Diana Szczepańska kl.IIIbSzkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

II miejsce

Nadia Króliszewska kl.IIIa –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

III miejsce

Blanka Olczyk kl.IIId –Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kamila Krzysztofa Baczyńskiego w Częstochowie

Ida Resiak kl.IIIbSzkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

Wyróżnienia:

Jowita Psykała kl.IIIc –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Dobrosław Chądzyński kl.IIIc –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Zuzanna Skuza kl.IIIa –Szkoła Podstawowa Nr 39 w Częstochowie

Antoni Piaszczyk kl.IIIb – Zespół Szkół Nr 15 w Częstochowie

Klaudia Jończyk kl.IIIb –Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

Wiktoria Glapińska kl.IIIc –Szkoła Podstawowa Nr 8 im. H. Poświatowskiej w Częstochowie

 

Kategoria orgiami przestrzenne

 

I miejsce

Adam Golnik – Miejskie Przedszkole Nr 11 w Częstochowie

Alicja Ślęzak kl.II –Szkoła Podstawowa Nr 33 w Częstochowie

Ignacy Jaksender kl.IIIa – Zespół Szkół Nr 15 w Częstochowie

II miejsce

Jagoda Książek kl.Ia – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Alicja Pawlikowska kl.IIb – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Martyna Piasecka kl.IIa – Szkoła Podstawowa Nr 35 w Częstochowie

Szymon Urbański kl.II – Szkoła Podstawowa Nr 31 w Częstochowie